Yazılım/App Yerelleştirme

Ceviriyaptir.com uygulama/yazılımınızın dilbilimsel olarak doğru, kültürel ve bağlamsal olarak hedefe uygun olmasını sağlar.

Otrera Tercüme istediğiniz dilde uygulama/yazılım yerelleştirme hizmeti vermektedir. En iyi yazılım yerelleştirmesi, en deneyimli yerelleştirme mühendisleri tarafından yapılır. Bu sürece bir de uygulama/yazılım yerelleştirme alanında uzman olduğu kanıtlanmış tercümanlarımızın tercüme, son okuma ve kontrol süreçleri dahil olduğunda hizmetimiz en yüksek kaliteye ulaşmış olur.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Dosyanızı Yükleyin
Çevrilmesini istediğiniz belgenizi sistemimize yükleyin, gerekli alanları doldurup, ilgili seçimleri yapın.
Ödemenizi Tamamlayın
Kredi kartı ya da havale ile ödemenizi tamamlayın.
Çevirinizi Teslim Alın
Çevirinizi dilediğiniz şekilde teslim alın.

Her Seferinde Yüksek Kaliteli Tercüme

Alanında eğitimli ve deneyim sahibi tercümanları bir dizi testen geçtikten sonra bünyemize kabul ediyoruz. Terümanlarımızı yaptıkları her iş tesliminden sonra puanlayarak kalite standartlarımızın devamını sağlıyoruz. Tercüme-Proofreading-Son kontrol aşamalarında en az üç kere özenle çalışılan dosyanızı imla, dilbilgisi ve terminoloji açısından en doğru haliyle teslim ediyoruz.

Ulaşılabilir Hizmet, Tam Zamanında Teslim

Online hizmet vermemizin en büyük avantajı her nerede olursanız olun bize anında ulaşabilmenizdir. Dosyanızı sistemimize yükleyip çeviri sürecini anında başlatabilsiniz. Acil çevirileriniz için hızlı teslimat özelliğimizi kullanabilir, ihtiyaçlarınıza gore süreci özgürce şekillendirebilirsiniz. Çeviriniz belirtilen zamanda istediğiniz şekilde teslim edilir. Kargo ile teslimatımız sayesinde çevirinizi istediğiniz yere yollayabilirsiniz.
Çeviri Yaptır

Müşteri Odaklı Sistem

En iyi çeviriyi en kısa zamanda teslim alabilmeniz için her şeyi yapıyoruz. Çevirinizi daha başlatmadan bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilir, çeviri süresince bizimle iletişimde kalıp, işinizi teslim aldıktan sonra endişeleriniz olursa her türlü düzenlemeyi ücretsiz yapabiliriz.
img

Şirket misyonumuz ve tercüman sözleşmelerimiz ile uygulamanızın/yazılımınızın tamamen güvende olmasını sağlıyoruz. Belgelerinizi sistemimizde ekonomik olarak fiyatlandırılıyor  ve asla ek/gizli ücretlendirme talep etmiyoruz.

Belgelerinizi 7/24 olarak sisteme yükleyip fiyat alabilmeniz sayesinde tercüme süreci en hızlı şekilde başlıyor ve en kısa sürede elinizde olabiliyor.

Yerelleştirme işleminiz acil ise “acil çeviri seçeneğini” seçerek sektördeki en hızlı hizmeti alabileceğinize dair söz veriyoruz.

Uzmanlık Alanları

Farklı Uzmanlık Alanları Hizmetlerimizden Yararlanarak Çevirinizin Kalitesini En Üst Düzeye Çıkarın.

Hemen Çeviri Yaptır

Please create new and select contact form.