Web Sitesi Çeviri Hizmeti

İnternet dünya toplumlarına, kitlelere ulaşmada en etkili araçtır. Ceviriyaptir.net istediğiniz dilde Web Sitesi Tercüme ve Web Sitesi yerelleştirme hizmeti vermektedir.

İstatistikler ziyaretçilerin kendi dillerindeki bir web sitesinde iki kat daha uzun süre harcandığını ve bu siteden ürün veya hizmet satın alma ihtimallerinin 3 kat daha yüksek olduğunu göstermektedir. İnternet sitenizi çevirirken hizmet verdiğiniz alanın dil yapısına ve tonuna en yüksek önemi gösteriyoruz.

img

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Dosyanızı Yükleyin
Çevrilmesini istediğiniz belgenizi sistemimize yükleyin, gerekli alanları doldurup, ilgili seçimleri yapın.
Ödemenizi Tamamlayın
Kredi kartı ya da havale ile ödemenizi tamamlayın.
Çevirinizi Teslim Alın
Çevirinizi dilediğiniz şekilde teslim alın.

Her Seferinde Yüksek Kaliteli Tercüme

Alanında eğitimli ve deneyim sahibi tercümanları bir dizi testen geçtikten sonra bünyemize kabul ediyoruz. Terümanlarımızı yaptıkları her iş tesliminden sonra puanlayarak kalite standartlarımızın devamını sağlıyoruz. Tercüme-Proofreading-Son kontrol aşamalarında en az üç kere özenle çalışılan dosyanızı imla, dilbilgisi ve terminoloji açısından en doğru haliyle teslim ediyoruz.

Ulaşılabilir Hizmet, Tam Zamanında Teslim

Online hizmet vermemizin en büyük avantajı her nerede olursanız olun bize anında ulaşabilmenizdir. Dosyanızı sistemimize yükleyip çeviri sürecini anında başlatabilsiniz. Acil çevirileriniz için hızlı teslimat özelliğimizi kullanabilir, ihtiyaçlarınıza gore süreci özgürce şekillendirebilirsiniz. Çeviriniz belirtilen zamanda istediğiniz şekilde teslim edilir. Kargo ile teslimatımız sayesinde çevirinizi istediğiniz yere yollayabilirsiniz.
Çeviri Yaptır

Müşteri Odaklı Sistem

En iyi çeviriyi en kısa zamanda teslim alabilmeniz için her şeyi yapıyoruz. Çevirinizi daha başlatmadan bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilir, çeviri süresince bizimle iletişimde kalıp, işinizi teslim aldıktan sonra endişeleriniz olursa her türlü düzenlemeyi ücretsiz yapabiliriz.
img

Deneyimli Tercümanlarımızla  birlite bu süreci sizlerin de onayını alarak pürüzsüz bir şekilde yönetiyoruz. Şirket misyonumuz ve tercüman sözleşmelerimizle dokümanlarınızın tamamen güvende olmasını sağlıyoruz.

Belgeleriniz sistemimizde ekonomik olarak fiyatlandırılıyor ve asla ek/gizli ücretlendirme talep etmiyoruz.

Belgelerinizi 7/24 olarak sisteme yükleyip fiyat alabilmeniz sayesinde tercüme süreci en hızlı şekilde başlıyor ve en kısa sürede elinizde olabiliyor.

Tercümeniz acil ise “acil çeviri seçeneğini” seçerek sektördeki en hızlı hizmeti alabileceğinize dair söz veriyoruz.

Uzmanlık Alanları

Farklı Uzmanlık Alanları Hizmetlerimizden Yararlanarak Çevirinizin Kalitesini En Üst Düzeye Çıkarın.

Kelime Çeviri
Çeviri İşi
Mutlu Müşteri
Ceviriyaptir.net
Profesyonel ve uzman kadromuz ile tüm çeviri ihtiyaçlarınız için buradayız.

Hemen Çeviri Yaptır

Please create new and select contact form.